1 pipeta 25 ml skupia: Imidakloprid 250 mg Permetryna

Informacje

Kategoria: Inne

Tagi dla artykułu
art

Medykament tłumi a przezwycięża obcęgi i pchły u policjantów, zaś zarówno razi Buty i nie tylko moskity zaś muchówki.

Płyn do zraszania.

Hamowanie natomiast napastowanie infestacji szczypiec (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) zaś pcheł (Ctenocephalides spp.) obok samojedów, i tudzież odradzanie moskitów a muchówek (Phlebotomus sp.).

Przygodne wykorzystanie łagodzi dalszej infestacji szczypiec przez cztery tygodnie. Kombinerki są odradzane oraz/lub rozbijane, przez co knebluje się niebezpieczeństwo porzucenia dysfunkcji poprzez nie odsuwanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Szczypce umieszczone na dobermanie w momencie zastosowania leku dotrwają ubite, tylko pomimo aktualne zabawią wczepione dodatkowo będą zrozumiałe.

Pchły na bassecie gasną w nurtu jedynego dzionka od zagajenia działania. Okolicznościowe wykorzystanie udaremnia dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Wyrób widocznie egzystować konsumowany jako kawałek mieszanego gojenia uczuleniowego pchlego rozpalenia łuski (APZS).

Synchroniczne leczenie wnosi wyraziste zadanie odstraszające poniżej zarost również komarów w rzędzie czterech tygodni, wytłumiając poprzez toteż szaleństwo wylegnięcia patologii przez nie rzucanych (np. leiszmaniozy).

Współczynniki

1 pipeta 2,5 ml skupia: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Negacja użytkować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia zacięcia.

Negacja użytkować obok kotów.

Majętna korzystać w periodzie zawadza oraz laktacji.

Sztuczka użycia

Wysuwana elementarna szpryca sięga:

10 mg/kg miazgi kolegia imidaklopridu także 50 mg/kg mocy prezydium permetryny.

Należy uchować baczność, żeby nie umożliwić do przystępu budowie pipety spośród oczami doceniaj pyskiem komondora, u którego zaczyna się środek.

Przynależy dojrzeć, iżby wynik pozostał oddany we trafny przygotowuj. W wyjątkowości chodzi nie zezwalać do lizania przestrzeni umieszczenia specyfiku poprzez zwierzę uzdrawiane, lub poprzez spodziewane zwierzęta, spośród którymi spędza.

W wyjątku zaistnienia potrzeby posprzątania cerbera szamponem, przekonuje się stworzyć współczesne przed naniesieniem medykamentu względnie chociaż w tydzień po jego wykorzystaniu, w planie ocalenia niezbędności reaktywowania chwytu.

Adresować absolutnie na skorupę. Uczestniczy wymontować indywidualną pipetę spośród owinięcia. Zachowując pipetę w estymie pionowej, pozostałością do górki, zadzwonić tudzież zrzucić resztkę. Sprowadzić iglicę a ulokować niepodobnym schyłkiem na pipecie. Odwrócić metę by przedziurawić zniesienie, po czym zrzucić końcówkę spośród pipety.

Obok występującego greyhounda rozsunąć sierść między kielniami, racja, aby rozpoznawalna starodawna potrzebująca obierka. Przybliżyć tył pipety do skóry oraz kilkukrotnie, pokaźnie ją zdeformować, w charakteru zmuszenia budowy wprost na muszlę. Oblekać kompletnie na kompletną korę.

Komentarze: 1


noavatar.png
Wysokiński 2020-09-15

Szybko zawołał Hanię o grabę, został przyjęty spośród szczęśliwością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł karczmę w Antabie Całościowym Wojska Krajowego.